12.10.2019 (Webnoviny.sk) – Slovenský útočník Martin Bakoš bol ústrednou postavou sobotňajšieho zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL), v ktorom Traktor Čeľabinsk privítal Admiral Vladivostok.

Rodák zo Spišskej Novej Vsi strelil v riadnom hracom čase gól a na ďalší prihral, no o víťazovi museli rozhodnúť až samostatné nájazdy. V nich slovenský reprezentant dosiahol rozdielový presný zásah a jeho tím triumfoval 3:2.

V sobotu bodoval aj obranca Michal Čajkovský a jeho Dinamo Moskva zvíťazilo nad Avtomobilistom Jekaterinburg 6:3.

Brankár Július Hudáček naopak nezabránil prehre Spartaka Moskva s Amurom Chabarovsk 1:2 po samostatných nájazdoch. Slovenský gólman inkasoval počas 65 minút v riadnom hracom čase a predĺžení jediný gól z 28 striel.

Neuspel ani Severstaľ Čerepovec, za ktorý nastúpil v prvom útoku Adam Liška. Na domácom klzisku prehral s Metallurgom Magnitogorsk 1:2.

Výsledky – Kontinentálna hokejová liga (KHL)

sobota

Traktor Čeľabinsk – Admiral Vladivostok 2:3 po sam. nájazdoch (0:2, 1:0, 1:0 – 0:0, 0:1)

Avangard Omsk – Dinamo Riga 4:1 (1:1, 3:0, 0:0)

Spartak Moskva – Amur Chabarovsk 1:2 po sam. nájazdoch (0:0, 0:1, 1:0 – 0:0, 0:1)

Severstaľ Čerepovec – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Dinamo Moskva – Avtomobilist Jekaterinburg 6:3 (0:2, 2:0, 4:1)

Viac k témam: KHL Kontinentálna hokejová liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Bakoš rozhodol o triumfe Admiralu, bodoval aj Čajkovský a Hudáček nezabránil prehre Spartaka © SITA Všetky práva vyhradené.