19.9.2019 (Webnoviny.sk) – Slovenský hokejista Adam Ružička strelil gól po prihrávke krajana Martina Pospíšila a prispeli tak k víťazstvu Calgary Flames nad San Jose Sharks 6:4 v stredajšom prípravnom zápase pred novou sezónou NHL. Stredný útočník Ružička odohral takmer 12 minút a blysol sa aj 80-percentnou úspešnosťou na vhadzovaní.

V stredu sa gólovo prezentoval aj Richard Pánik. Útočník Washingtonu Capitals minútu pred koncom tretej tretiny súboja proti St. Louis Blues vyrovnal v presilovke na 2:2 a stal sa druhou hviezdou zápasu. Caps napokon zvíťazili 3:2 vďaka presnému zásahu švédskeho útočníka Nicklasa Bäckströma.

V obrane víťazného tímu odohral Martin Fehérváry 18:49 min a prezentoval sa tromi bodyčekmi aj jednou zablokovanou strelou.

Viac k témam: NHL
Zdroj: Webnoviny.sk – Ružička a Pánik skórovali v príprave na novú sezónu NHL, obranca Fehérváry rozdal tri „hity“ © SITA Všetky práva vyhradené.